• Obecnie brak na stanie
Szafka z umywalką ARGENTO
search
  • Szafka z umywalką ARGENTO
  • Szafka z umywalką ARGENTO
  • Szafka z umywalką ARGENTO
  • Szafka z umywalką ARGENTO
  • Szafka z umywalką ARGENTO

Szafka z umywalką ARGENTO

1 800,00 zł
Brutto

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w kolorze naturalnego drewna z wyraźnym usłojeniem i frontami w białym kolorze wraz z owalną, dolomitową umywalką z serii Argento. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka posiada dwie szuflady.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wysoka jakość

Seria mebli Argento jest również jedną z najbardziej nowatorskich pod względem technicznym. System push-open to ekskluzywne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje klasyczne prowadnice i eliminuje potrzebę stosowania uchwytów. Równocześnie w szafce zaprojektowany został syfon umywalkowy, który zajmuje tak niewiele miejsca, iż nie ma potrzeby tworzenia wcięcia w dnie szuflady. Syfon znajduje się z tyłu za szufladami. Dzięki temu zmieściła się w niej eleganckprzegroda na kosmetyki oraz dwa metalowe chromowane koszyki pozwalające zachować porządek w każdych warunkach. Jednocześnie zastosowane zostały najwyższej klasy okleiny meblowe, które znakomicie chronią płytę przed wilgocią, a dzięki brakowi przykręcanych uchwytów zasłaniają ją całkowicie, pozbawiając osłonę słabych punktów. Zawiasy i prowadnice szuflad zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który zapewnia całkowicie bezproblemową obsługę przez maksymalnie długi czas. Projekty zostały przygotowane po analizie ergonomicznej, zatem meble te spełniają nie tylko najwyższe normy estetyczne, ale również wszelkie oczekiwania co do wygody użytkowania.

Meble łazienkowe z serii Argento produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)

52 x 80 x 45 cm

Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)

7,8 x 60 x 38 cm

Kolor szafki

biały

Kolor umywalki

biały

Materiał umywalki

dolomitowa

System cichego domykania

Nie

  • W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę o telefon. Doradzę pomogę wybrać produkt, który będzie idealnie spełniał Państwa oczekiwania pod względem rozwiązań technicznych, jakości, ceny jak i ograniczeń związanych wielkością pomieszczenia w którym ma być zamontowany.

  • Jednocześnie chciałem poinformować że możecie Państwo dokonać zakupu przez telefon.

  • Bardzo proszę o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktów.

  • Życzę miłych zakupów.

  • Gwarancja producenta 2 lata.

ARG-C-U80/45
Nowy