Umywalki

Umywalki to podstawowy element ceramiki łazienkowej. Decyzja o rodzaju umywalki zależy nie tylko od ogólnego stylu planowanej łazienki. Przy wyborze tego elementu ceramiki łazienkowej trzeba zdecydować czy ma być to umywalka z postumentem czy bez (czy jest miejsce, jaki styl umywalki pasuje bardziej do naszej wymarzonej łazienki). W przypadku umywalek do montażu na blatach czy meblach łazienkowych warto zwrócić uwagę na głębokość jaką umywalka zajmie w naszej łazienkowej szafce. Znajdą Państwo u nas umywalki wiszące, umywalki z postumentem, umywalki z półpostumentem, umywalki meblowe do montażu na szafkach łazienkowych. 

Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości umywalki Novoterm Kerra oraz armaturę innych producentów. Producent Novoterm Kerra to polski producent, którego projekty wyróżniają się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem. Różnorodne modele pozwalają na stworzenie zarówno nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego projektu wnętrza łazienki lub pokoju kąpielowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modeli umywalek Novoterm Kerra.

Novoterm Kerra umywalki

Podkategorie

 • Umywalki nablatowe

  Umywalki nablatowe

  Umywalki nablatowe czyli umywalki do montażu w blatach lub szafkach łazienkowych są produkowane w dużym wyborze kształtów, kolorystyki i stylów. Przy wyborze tego ważnego elementu ceramiki łazienkowej warto poza ogólną stylistyką planowanej łazienki brać pod uwagę względy praktyczne takie jak dostępna przestrzeń czy planowany rodzaj baterii umywalkowej. Proszę pamiętać, że nie wszystkie baterie pasują do wszystkich umywalek nablatowych. Umywalka nablatowa montowana na szafce łazienkowej powinna być dość płytka by nie zabierać przestrzeni do przechowywania w szafce.

 • Umywalki wiszące

  Umywalki wiszące

  Umywalki wiszące mogą mieć również półpostument lub postument. Ten element ceramiki łazienkowej może podkreślić niepowtarzalny styl łazienki. Kolorystyka umywalki, jej kształt, postument lub jego brak powinny wpisywać się w ogólny styl pomieszczenia i być zharmonizowane z resztą wyposażenia w tym z meblami łazienkowymi i kaflami. 

 • Umywalki stojące

  Umywalki stojące

  Umywalki stojące wyróżniają się nie tylko charakterystycznym kształtem, obecnością postumentu. Umywalki stojące mogą mieć tradycyjne ale też bardzo nowoczesne wzornictwo. Ich wygląd powinien być zharmonizowany z resztą wystroju łazienki. Przy wyborze tego ważnego elementu ceramiki łazienkowej

  warto brać pod uwagę również względy praktyczne takie jak dostępna przestrzeń czy łatwość montażu. 

Aktywne filtry