Kabiny prysznicowe

Promocje

Kabiny prysznicowe

Witamy Państwa w naszym sklepie. W kategorii kabiny prysznicowe znajdziecie Państwo wiele modeli kabin prysznicowych najlepszych producentów, m.in Kerra, HydraSan i Durasan. Przy wyborze kabiny prysznicowej potocznie zwanej ( prysznicem ) kierujemy się rozmiarami łazienki, stylem i zasobnością portfela. Nasz sklep oferuje Państwu bardzo szeroką ...

Witamy Państwa w naszym sklepie. W kategorii kabiny prysznicowe znajdziecie Państwo wiele modeli kabin prysznicowych najlepszych producentów, m.in Kerra, HydraSan i Durasan. Przy wyborze kabiny prysznicowej potocznie zwanej ( prysznicem ) kierujemy się rozmiarami łazienki, stylem i zasobnością portfela. Nasz sklep oferuje Państwu bardzo szeroką gamę kabin prysznicowych. Zaliczmy do niej kabiny prysznicowe półokrągłe idealnie mieszczące się w małych łazienkach, kabiny kwadratowe i prostokątne charakteryzujące się większą przestrzenią wewnątrz kabiny, kabiny prysznicowe kwadratowe bezbramkowe i kabiny prysznicowe prostokątne bezbramkowe są nowoczesne w swoim stylu. Wychodząc naprzeciw Państwu większość kabin oferowanych w naszym sklepie sprzedajemy w zestawach kabina prysznicowa z brodzikiem co jest bardzo korzystne finansowo.

Kabiny prysznicowe marki Kerra i innych

Dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów proponujemy kabiny prysznicowe marki Kerra, Hydrasan, Durasan, Savana oraz innych cenionych producentów. Wybór kabiny prysznicowej Kerra lub innej marki powinien być podyktowany wyglądem łazienki, jej odpowiednia aranżacja umożliwi komfortowe z niej korzystanie. Jeżeli marzą Państwo o pięknej łazience to zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Kerra oraz innych marek dostępnych w naszym sklepie, np. kabin Durasan czy kabin HydroSan

Więcej

Kabiny prysznicowe Jest 236 produktów.

Podkategorie

 • Kabiny prysznicowe...
 • Kabiny kwadratowe

  Jednym z głównych czynników wyboru danej kabiny prysznicowej jest wielkość powierzchni w naszej łazience jaką możemy przeznaczyć na ten cel. Kabiny prysznicowe kwadratowe obok kabin prysznicowych półokrągłych należą do najpopularniejszych. Tak mówią wyniki sprzedażowe wielu firm zajmujących się sprzedażą i produkcją kabin prysznicowych. Kwadratowe kabiny prysznicowe możemy dopasować idealnie praktycznie do każdej łazienki. Występują w dwóch wersjach: kabiny prysznicowe narożne i kabiny prysznicowe przyścienne a każda z nich może mieć drzwi przesuwne lub otwierane na zewnątrz.

 • Kabiny półokrągłe

  Witamy Państwa w naszym sklepie. W kategorii kabiny prysznicowe znajdziecie Państwo wiele odmian owych kabin. Najpopularniejsze kabiny prysznicowe półokrągłe dzielą się na wiele rodzajów: kabiny prysznicowe dwu drzwiowe, kabiny prysznicowe jedno drzwiowe, z drzwiami przesuwnymi lub z drzwiami uchylnymi. Oferujemy kabiny prysznicowe w zestawach razem z brodzikiem jak też oddzielnie. Przy wyborze kabiny prysznicowej należy zwrócić szczególną uwagę na to żeby kabina prysznicowa z systemem drzwi przesuwnych była zaopatrzona w wypinane rolki łożyskowane natomiast kabina prysznicowa z systemem drzwi uchylnych była zaopatrzona w zawiasy z funkcją podnoszenia. Takie drobiazgi spowodują, że kabina będzie służyła nam przez wiele lat bez awarii.

 • Kabiny prostokątne

  Nasze łazienki podczas remontu lub budowy bardzo często uzyskują zadziwiające kształty. Ustawienie w nich poszczególnych elementów wyposażenia jak umywalka, sedes warunkuje wielkość i kształt naszej kabiny prysznicowej. W kabinach prysznicowych prostokątnych istnieje możliwość wyboru strony, na która mają się otwierać drzwi od kabiny. Przy zakupie kabiny prysznicowej proszę pamiętać o tym bardzo istotnym elemencie, który dobrze wybrany dostarczy Państwu komfortu podczas korzystania z prostokątnej kabiny prysznicowej.

 • Kabiny asymetryczne

  Kabina prysznicowa prostokątna i asymetryczne  Nasze łazienki podczas remontu lub budowy bardzo często uzyskują zadziwiające kształty. Ustawienie w nich poszczególnych elementów wyposażenia jak umywalka, sedes warunkuje wielkość i kształt naszej kabiny prysznicowej. W kabinach prysznicowych prostokątnych istnieje możliwość wyboru strony, na która mają się otwierać drzwi od kabiny. Przy zakupie kabiny prysznicowej proszę pamiętać o tym bardzo istotnym elemencie, który dobrze wybrany dostarczy Państwu komfortu podczas korzystania z prostokątnej kabiny prysznicowej.

 • Kabiny przyścienne

  Kabiny prysznicowe wolnostojące

  Kabiny prysznicowe wolnostojące (przyścienne) to jedna z najwygodniejszych i najbardziej funkcjonalnych kabin prysznicowych spośród wszystkich dostępnych na rynku. Idealnie sprawdza się w niedużych wnętrzach, w których każdy wolny centymetr powierzchni jest na wagę złota. Dzięki temu, że zajmuje mało miejsca, daje większe możliwości aranżacyjne całej przestrzeni łazienki. Kolejną zaletą kabin prysznicowych wolnostojących jest ich uniwersalność - kabina prysznicowa wolnostojąca może posiadać drzwi uchylne lub też przesuwne.

 • Kabiny WALK-IN

  Kabiny prysznicowe walk-in  Bardzo ciekawym rozwiązaniem i stosunkowo nowym na polskim rynku są kabiny prysznicowe typu walk-in. Kabina prysznicowa typu walk-in jako najbardziej uniwersalne rozwiązanie, umożliwia optymalne dostosowanie się do praktycznie każdej łazienki, ułatwiając także idealne rozplanowanie stref. Dodatkowym walorem jest jej wręcz ascetyczna prostota połączona z elegancką formą nowoczesności i wygody. Kabiny typu walk-in inaczej kabiny otwarte zbudowane zaledwie z dwóch, trzech tafli szkła, bez zbędnych części ruchomych. Przy wyborze kabin prysznicowych typu walk-in należy pamiętać, że wymaga ona odpowiedniego ogrzewania w naszej łazience, ponieważ otwarta struktura może obniżyć temperaturę kąpieli. Kabiny prysznicowe zamknięte nagrzewają powietrze znacznie szybciej od kabin typu walk-in. Konstrukcja kabiny typu walk-in otwiera strefę prysznica na łazienkę, dlatego należy również wziąć pod uwagę odpowiednią wentylację, która będzie zapobiegać nadmiernej kondensacji pary wodnej w łazience. Zainstalowane na podłodze z odpływem liniowym lub kratką odpływową doskonale wydobywają piękno płytek ceramicznych. Projektując w naszej łazience kabinę prysznicową typu walk-in nie musimy ograniczać się rozmiarami brodzika prysznicowego bo jest on zbędny.

 • Kabiny z hydromasażem

  W ofercie sklepu DomiŁazienka dostępne są elementy wyposażenia łazienek najwyższej jakości. Oferujemy produkty takich marek jak HydroSan, Durasan, Kerra oraz innych producentów. 

  Kabina prysznicowa z hydromasażem to idealne połączenie dla zwolenników długich, gorących kąpieli ze zwolennikami szybkich, dających zastrzyk energii kąpieli typu „szybki, zimny poranny prysznic”. Kabina prysznicowa z hydromasażem to takie łazienkowe „2 w 1”. Sprawi, że nie tylko szybki, energetyzujący, poranny prysznic będzie możliwy, ale i wieczorna, gorąca kąpiel da nam pełnię relaksu i rozluźnienia po ciężkim dniu pracy. Kabina prysznicowa z hydromasażem posiada wiele trybów pracy w tym także tryb ekologiczny – pozwalający na maksymalne zaoszczędzenie zużywanej ilości wody. Jest to idealne rozwiązanie do łazienek, w których ze względu na ograniczenia powierzchni nie jest możliwe posiadanie jednocześnie wanny i kabiny prysznicowej.

  W ofercie naszego sklepu dostępne są produkty najlepszych marek. Osoby, które poszukują wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach zapraszamy do zapoznania się z ofertą kabin z hydromasażem Durasan.

 • Kabiny pentagonalne
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 236 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 236 elementów