Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 829,00 zł - 11 900,00 zł

Wymiary

Wymiary

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Kolor Szkła

Kolor Szkła

Drzwi sposób otwierania

Drzwi sposób otwierania

Wyposażenie

Wyposażenie

Konstrukcja

Konstrukcja

Kolor kabiny

Kolor kabiny

Brodzik

Brodzik

Kształt brodzika

Kształt brodzika

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Kabiny prysznicowe, natryskowe kwadratowe

Jednym z głównych czynników wyboru kabiny prysznicowej jest powierzchnia w łazience, którą możemy przeznaczyć na jej montaż. Do niewielkiego pomieszczenia należy wybrać małą kabinę prysznicową. Wyniki sprzedażowe wielu firm zajmujących się produkcją oraz zbytem kabin natryskowych mówią, że do najpopularniejszych, obok półokrągłych, należą kabiny prysznicowe kwadratowe. Klienci cenią je za symetrię i prostotę w utrzymaniu czystości. Szklane kabiny prysznicowe występują w różnych rozmiarach, np. 70 × 70, 80 × 80 czy 90 × 90 cm. Takie prysznice można znaleźć w dwóch wersjach: narożne oraz przyścienne. Każda z nich posiada drzwi przesuwne albo otwierane na zewnątrz.

Kwadratowe kabiny prysznicowe z brodzikiem lub bez

Do wyboru w naszym sklepie są kwadratowe kabiny prysznicowe z brodzikiem albo bez brodzika. Oba rodzaje mają swoje zalety. Na przykład natryski bez tego elementu zajmują mało miejsca oraz łatwo się do nich wchodzi. Tymczasem duże i małe kabiny prysznicowe z głębokim brodzikiem (np. 90 × 90 lub 70 × 70) będą dobrą alternatywą dla wanien.

Wymiary dostępnych kabin natryskowych:

  • kwadratowa kabina prysznicowa z brodzikiem: 70 × 70, 80 × 80, 90 × 90, 100 × 100;
  • kwadratowa kabina prysznicowa bez brodzika: 70 × 70, 80 × 80, 90 × 90, 100 × 100.

Przed wyborem modelu wyposażonego w ten element należy się zastanowić nad jego budową. Kabiny bowiem mogą być z niskim bądź wysokim brodzikiem. W naszej ofercie znajdą Państwo obie możliwości. Głębokie brodziki są dobrą alternatywą dla rodziców małych dzieci, ponieważ z powodzeniem posłużą jako miejsce do wykąpania maluszka. Płytkie natomiast sprawniej się czyści oraz montuje. Często kabiny zarówno z niskim, jak i z wysokim brodzikiem klienci wybierają w dużych rozmiarach, np. 90 × 90, aczkolwiek na stanie posiadamy również mniejsze modele.

Zabudowane i przyścienne kwadratowe kabiny prysznicowe

Rodzaj kwadratowej kabiny prysznicowej oraz miejsce jej położenia zależą w pełni od wymiarów i układu łazienki. Zabudowane natryski cieszą się popularnością, ponieważ są już w stanie „gotowym”, a zatem ich montaż jest stosunkowo łatwy. Do niewielkich pomieszczeń będą pasować małe, przyścienne kabiny prysznicowe (np. 70 × 70). Zajmą trochę mniej miejsca, jak również nie zakłócą wystroju łazienki.

Posiadamy naprawdę bogaty asortyment natrysków i jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Jeśli potrzeba, chętnie pomożemy w wyborze najlepszych dla danych potrzeb kabin prysznicowych, dlatego zachęcamy do kontaktu oraz konsultacji.

Kabiny prysznicowe kwadratowe z brodzikiem - Dom i Łazienka24

Aktywne filtry