ŁAZIENKA

Promocje

ŁAZIENKA

Łazienka, pokój kąpielowy – nazwy różne a dotyczą tego samego pomieszczenia spełniającego ważne funkcje w naszym codziennym życiu, dlatego też waży jest jej wystrój, odpowiednie dobranie oświetlenia, ceramiki, podłogi, wanny lub/i kabiny prysznicowej, armatury no i oczywiście nie możemy zapomnieć o lustrze i szafkach. Styl naszej łazienki to kwe...

Łazienka, pokój kąpielowy – nazwy różne a dotyczą tego samego pomieszczenia spełniającego ważne funkcje w naszym codziennym życiu, dlatego też waży jest jej wystrój, odpowiednie dobranie oświetlenia, ceramiki, podłogi, wanny lub/i kabiny prysznicowej, armatury no i oczywiście nie możemy zapomnieć o lustrze i szafkach. Styl naszej łazienki to kwestia gustu. Dzisiaj jest to miejsce także relaksu po ciężkiej pracy, dlatego warto poświęcić trochę więcej czasu na dokładne zaprojektowanie naszej łazienki, by w przyszłości cieszyć się jej funkcjonalnością, dobrze wybraną i dobraną armaturą, kabiną prysznicową, ceramiką, kolorami i oświetleniem. Warto postawić na dobrej jakości wyposażenie, a zwróci się nam to jak dobrze pomyślana inwestycja. W zależności od powierzchni pomieszczenia przeznaczonego na naszą łazienkę polecamy Państwu duży wybór różnej wielkości kabin prysznicowych ze służącymi też do relaksu panelami prysznicowymi połączonymi z dodatkowym oświetleniem LED. W naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie do każdej łazienki: i tej małej i ogromnego pokoju kąpielowego. Zapraszamy.

Więcej

ŁAZIENKA Jest 185 produktów.

Podkategorie

 • Kabiny prysznicowe

  Witamy Państwa w naszym sklepie. W kategorii kabiny prysznicowe znajdziecie Państwo wiele modeli kabin prysznicowych najlepszych producentów, m.in Kerra, HydraSan i Durasan. Przy wyborze kabiny prysznicowej potocznie zwanej ( prysznicem ) kierujemy się rozmiarami łazienki, stylem i zasobnością portfela. Nasz sklep oferuje Państwu bardzo szeroką gamę kabin prysznicowych. Zaliczmy do niej kabiny prysznicowe półokrągłe idealnie mieszczące się w małych łazienkach, kabiny kwadratowe i prostokątne charakteryzujące się większą przestrzenią wewnątrz kabiny, kabiny prysznicowe kwadratowe bezbramkowe i kabiny prysznicowe prostokątne bezbramkowe są nowoczesne w swoim stylu. Wychodząc naprzeciw Państwu większość kabin oferowanych w naszym sklepie sprzedajemy w zestawach kabina prysznicowa z brodzikiem co jest bardzo korzystne finansowo.

  Kabiny prysznicowe marki Kerra i innych

  Dla klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów proponujemy kabiny prysznicowe marki Kerra, Hydrasan, Durasan, Savana oraz innych cenionych producentów. Wybór kabiny prysznicowej Kerra lub innej marki powinien być podyktowany wyglądem łazienki, jej odpowiednia aranżacja umożliwi komfortowe z niej korzystanie. Jeżeli marzą Państwo o pięknej łazience to zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta Kerra oraz innych marek dostępnych w naszym sklepie, np. kabin Durasan czy kabin HydroSan

 • Drzwi prysznicowe
 • Brodziki prysznicowe

  BRODZIKI

  Asortyment brodzików do kabin prysznicowych ma za zadanie dostarczyć Państwu produkt wedle ściśle określonych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego typu brodziki do prysznica. Zaczynając od brodzików opartych na stelażu po brodziki oparte na nośniku styropianowym. Wybierając brodzik do kabiny prysznicowej możemy kierować się jego wymiarami zewnętrznymi, kształtem oraz głębokością czy też sposobem zabudowy. Brodzik pod natrysk może posiadać zaczepianą obudowę , obudowa ta może być również już zintegrowana na stałe z brodzikiem. Brodzik prysznicowy dodatkowo może zostać zabudowany płytką ceramiczną by ładniej pasowała do wystroju naszej łazienki. Warto również zwrócić uwagę na właściwości antybakteryjne materiałów, z których zrobione są brodziki prysznicowe.

 • Wanny
 • Ceramika

  Ceramika sanitarna ważny element w wystroju łazienki. Odpowiedni wybór ceramiki może zasadniczo wpłynąć na wizualny efekt dekoracyjny łazienki. Ceramika powinna być dopasowana stylem i kolorem do ścian i mebli łazienkowych. Dzięki temu otrzymujemy harmonijny wystój łazienki.

  Ceramika sanitarna obejmuje elementy wyposażenia łazienki tradycyjnie wykonywane z różnych rodzajów ceramiki. Ceramika to takie urządzenia jak: umywalka, miska podwieszana, kompakt wc, bidet, brodzik prysznicowy, wanna. Tradycyjnie wyposażenie wykonane jest z mieszaniny glin i uszlachetniaczy pokrytych szkliwem i utrwalonych w procesie wypalania.

  W naszej ofercie znajdą Państwo różne style ceramiki łazienkowej pozwalające na stworzenie wyjątkowego, eleganckiego i funkcjonalnego wnętrza łazienki. Najprostszym sposobem na powiększenie małej łazienki jest wykończenie jej materiałami o jasnych barwach, dotyczy to przede wszystkim ceramiki łazienkowej.

  W kolekcjach ceramiki łazienkowej znajdują się umywalki, miski sedesowe, bidety, wanny tradycyjne i wolnostojące, brodziki prysznicowe. Dobrze dobrane elementy ceramiki sanitarnej podkreślają charakter wystroju łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ceramikę łazienkową nowoczesną i tradycyjną w różnych kształtach i wariantach wykończenia. Prosimy zapoznać się z różnymi terminami gwarancji, w zależności od producenta, na powłokę ceramiczną i pozostałe elementy ceramiki łazienkowej.

 • Zestawy podtynkowe wc

  Zestawy podtynkowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stelaży podtynkowych, przeznaczonych do montażu wiszących misek WC i bidetów. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji, z łatwością można dopasować wysokość urządzenia do potrzeb użytkowników łazienki. Specjalna konstrukcja wytrzymuje bardzo duże obciążenie

 • Baterie łazienkowe

  Baterie łazienkowe dzielimy na kilka podkategorii: Baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe, baterie bidetowe jak również zestawy natryskowe, deszczownice i panele prysznicowe. Wszystkie te produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie

 • Zestawy natryskowe
 • Panele prysznicowe
 • Deszczownice

  Deszczownice stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego natrysku. Obszerna powierzchnia i przemyślana konstrukcja sprawiają, że wydostająca się woda imituje spadający deszcz, zapewniając relaksującą lub energetyzującą kąpiel.

 • Meble łazienkowe
 • Lustra łazienkowe
 • Syfony
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 185 elementów