Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 899,00 zł - 2 200,00 zł

Wymiary

Wymiary

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Kolor Szkła

Kolor Szkła

Drzwi sposób otwierania

Drzwi sposób otwierania

Wyposażenie

Wyposażenie

Konstrukcja

Konstrukcja

Kolor kabiny

Kolor kabiny

Brodzik

Brodzik

Kształt brodzika

Kształt brodzika

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Kabiny prysznicowe prostokątne

Łazienka jest pomieszczeniem, które podczas remontu czy też budowy może przybierać nietypowe kształty. Ustawienie w niej poszczególnych elementów wyposażenia, takich jak umywalka czy sedes, częściowo wpływa na wielkość oraz kształt kabiny natryskowej. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. W naszej ofercie dostępne są szklane, prostokątne kabiny prysznicowe w różnych wielkościach, m.in. 100 × 80 cm lub większe – 120 × 90 cm.

Prostokątna kabina prysznicowa: z czy bez brodzika?

Wiele osób nie wie, czy lepiej wybrać prostokątną kabinę prysznicową z brodzikiem, czy bez brodzika. Wszystko tak naprawdę sprowadza się do tego, kto będzie z niej korzystać. Kabiny łazienkowe prostokątne z głębokim brodzikiem są dobrym wyborem dla rodziców, którzy chcą wykąpać w nich małe dziecko. Te bez brodzika z kolei będą funkcjonalne dla seniorów oraz osób z problemami w poruszaniu się – zmniejszone jest wtedy ryzyko potknięcia o próg.

Dostępne wymiary prostokątnych kabin prysznicowych bez i z brodzikiem:

  • 80 × 90,
  • 100 × 80,
  • 110 × 80,
  • 110 × 90,
  • 120 × 80,
  • 120 × 90.

Oczywiście warto wziąć pod uwagę również możliwości przestrzenne. Duża, przyścienna, prostokątna kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem (np. 100 × 80 lub 120 × 80) może w teorii pasować do wymiarów łazienki, ale w praktyce być trudna do korzystania czy utrzymania w czystości.

Najlepsza oferta kabin łazienkowych prostokątnych

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pryszniców prostokątnych. Dostępne są: kabina prysznicowa przyścienna, kabina z brodzikiem, bez brodzika, a także kabina szklana. Istnieje w nich możliwość wyboru strony, na którą mają otwierać się drzwi, co wpływa na komfort podczas użytkowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej dla Państwa potrzeb kabiny prysznicowej.

Prostokątne kabiny prysznicowe z brodzikiem - Dom i Łazienka24

Aktywne filtry