Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 229,00 zł - 7 090,00 zł

Wymiary

Wymiary

Rodzaj brodzika

Rodzaj brodzika

Kolor Szkła

Kolor Szkła

Drzwi sposób otwierania

Drzwi sposób otwierania

Wyposażenie

Wyposażenie

dodatki : sauna

dodatki : sauna

Konstrukcja

Konstrukcja

Kolor kabiny

Kolor kabiny

Brodzik

Brodzik

Kształt brodzika

Kształt brodzika

Kolor brodzika

Kolor brodzika

Kabiny prysznicowe i natryskowe z hydromasażem

W ofercie sklepu Dom i Łazienka24 dostępne są elementy wyposażenia łazienek najwyższej jakości. Oferujemy kabiny prysznicowe (również modele do wanny), tak znanych marek jak Savana, HydroSan, Kerra, Durasan oraz wielu innych sprawdzonych producentów. Stawiamy na niezawodne produkty o wyjątkowej estetyce. Szczególnie polecamy nasze kabiny natryskowe z hydromasażem, będące idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie szybkie, ale również relaksujące kąpiele. To także doskonały wybór dla osób, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na wannę. Gwarantujemy najlepsze ceny wszystkich naszych kabin prysznicowych z hydromasażem!

Oferta kabin prysznicowych z hydromasażem

Niezależnie od układu łazienki na pewno znajdą Państwo u nas idealnie dopasowaną kabinę. Oferujemy modele kwadratowe, narożne, półokrągłe oraz asymetryczne. Kabiny z hydromasażem są dostępne w wymiarach:

  • 80 x 80,
  • 80 x 120,
  • 90 x 90,
  • 100 x 100,
  • 120 x 85,
  • 120 x 90.

Wiele modeli jest wyposażonych w antypoślizgowe dno brodzika lub siedziska. Jest to szczególnie przydatne dla najmłodszych i najstarszych użytkowników. Nasze kabiny hydromasażowe, które wykonane są z najwyższej jakości tworzyw, posiadają gwarancję producentów. Oprócz klasycznych kabin prysznicowych z masażem oferujemy również modele wannowe, które są dostępne w niestandardowych rozmiarach.

Szczególnie popularne są kabiny prysznicowe z hydromasażem Kerra. Charakteryzują się one swoją różnorodnością – dostępne są modele półokrągłe, podłużne oraz prostokątne. Klienci również cenią sobie kabiny prysznicowe Savana. Podobnie jak Kerra, występują one w wielu odsłonach.

Kabiny natryskowe z hydromasażem – luksus i relaks

Nowoczesne kabiny natryskowe z hydromasażem zapewnią Państwu relaks połączony z korzyściami dla zdrowia. Masaże wodne poprawiają krążenie krwi, co może przynieść ulgę osobom z problemami sercowo-naczyniowymi. Są one także bardzo przydatne dla osób z dolegliwościami reumatycznymi lub dla tych intensywnie trenujących, ponieważ pomagają w złagodzeniu bólu mięśni i stawów. Kabiny oraz kabino-wanny prysznicowe z hydromasażem to również doskonały sposób na poprawę ogólnego samopoczucia. Korzystanie z nich może pomóc w redukcji stresu, a także napięcia mięśniowego. Pozwala to na chwile kompletnego odprężenia ciała.

Kabiny natryskowe, prysznicowe z hydromasażem - Dom i Łazienka24

Aktywne filtry