Uprzejmie informuję, że biuro jest czynne w godzinach od 17.00 do  20.00 .

Wanny

Proponujemy naszym klientom bogaty wybór nowoczesnych wanien łazienkowych od sprawdzonych producentów, takich jak HydroSan czy Savana. Jako zwolennicy eleganckich rozwiązań oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wśród naszego bogatego asortymentu znajdują się standardowe, idealne do małych łazienek wanny prostokątne, a także duże modele dla dwojga. Oferujemy również niewielkie, dostępne w niskich cenach akrylowe wanny wolnostojące oraz większe, wyposażone w funkcję hydromasażu produkty. Szczególnie polecamy eleganckie, doskonale pasujące do estetyki nowoczesnych łazienek wanny HydroSan. W naszej ofercie znajdą Państwo prostokątne wanny w rozmiarach: 140 x 75 i 140 x 80 cm, a także większe modele 160 x 80, 170 x 70, a nawet 170 x 80 cm. Zapraszamy do zakupów!

Nowoczesne wanny łazienkowe - Dom i Łazienka24

Podkategorie

  • Wanny retro
  • Wanny z hydromasażem

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wanien z hydromasażem dostępnych w internetowym sklepie Domilazienka24.pl. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży i staramy się dostarczać jak najlepsze wyposażenie wnętrz. Zapewniamy bogaty wybór wysokiej jakości produktów, w tym jacuzzi oraz duże, luksusowe wanny spa z hydromasażem do domu. Proponujemy elementy wyposażenia takich producentów jak np. Hydrosan czy Durasan.

  • Wanny wolnostojące

    W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo wymarzoną wannę wolnostojącą. Mała lub dla dwojga – posiadamy modele odpowiednie dla zróżnicowanych potrzeb klientów. Starannie dobieramy asortyment, dzięki czemu mogą cieszyć się Państwo wysokiej jakości nowoczesnymi wannami. Nasza oferta obejmuje wanny wolnostojące, a także przyścienne – rozwiązanie idealne do niewielkiej przestrzeni. Dostępne produkty występują w różnych rozmiarach: można znaleźć takie egzemplarze jak wanna wolnostojąca 170 × 80 czy 150 × 70 cm. Także ta przyścienna dostępna jest w długościach 170 i 150 cm. Dzięki tak szerokiej ofercie z łatwością można dopasować nowoczesną wannę wolnostojącą do swojej łazienki. Piękne, eleganckie wanny sprawdzą się zarówno we współczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji obejmujących wanny wolnostojące oraz modele przyścienne.

Aktywne filtry