JACUZZI OGRODOWE

Dobroczynne właściwości jacuzzi, czyli wanny z hydromasażem, miał na uwadze jego wynalazca – Roy Jacuzzi, włoski emigrant. Wynalazł sprzęt w 1968 roku, a pierwszy egzemplarz powstał 2 lata później. Choć to stosunkowo młode urządzenie biorąc pod uwagę jego technologię, zdążyło się już spotkać z aprobatą milionów ludzi na całym świecie.

Za co cenimy jacuzzi ogrodowe do zabudowy? Oprócz przyjemnego pobudzania zmysłów będącego skutkiem masujących strumieni wody, wanna przyczynia się do rozluźnienia napiętych mięśni oraz poprawy krążenia. Niweluje bezsenność, bóle głowy i syndrom chronicznego zmęczenia, który uważany jest już za kolejną chorobę cywilizacyjną.

Ponadto wanna – jacuzzi ogrodowe wykazuje pomoc w leczeniu realnych stanów chorobowych: niektórych schorzeń kręgosłupa (związanych zwłaszcza z odcinkiem lędźwiowym) czy nadwyrężeń więzadeł. Odpowiedni hydromasaż należy jednak wcześniej ustalić z lekarzem prowadzącym terapię.

Zdrowotne bąbelki docenią sportowcy – wspomagają regenerację po odbytych kontuzjach. Jacuzzi ogrodowe podgrzewane to także świetne rozwiązanie dla osób objętych artretyzmem i stwardnieniem rozsianym. Urządzenie jest bardzo popularne wśród kobiet w ciąży, albowiem znacznie redukuje obrzęki nóg i bóle pleców typowe dla błogosławionego stanu.

Jacuzzi ogrodowe zimą? Dlaczego nie! Pomyśl: ciepłe masaże delikatnie (lub mocno) oplatające Twoją zmęczoną i zmarzniętą skórę… Biorąc pod uwagę fakt, iż jacuzzi ogrodowe – jak sama nazwa wskazuje – znajduje się na zewnątrz, temperatura wody powinna zostać podwyższona. Taki relaks po całym dniu pełnym najróżniejszych obowiązków jest nieporównywalny, zwłaszcza mając na uwadze srogą porę roku.

Istnieje wiele kształtów tej niezwykle popularnej wanny z hydromasażem. Najczęściej spotykane jest jacuzzi ogrodowe okrągłe, jednak chcąc zaopatrzyć się w jacuzzi ogrodowe do zabudowy, warto postawić wówczas na formę kwadratu. Dowolność w wyborze kształtu nie jest jednak odosobniona; można także zdecydować się na jeden z trzech typów masażu: wodny, powietrzny lub wodno-powietrzny.

Masaż wodny, podobnie jak masaż wodno-powietrzny, wyzwala strumienie wody wytwarzane w dyszach znajdujących się w ścianach wanny, które mają ujście w ciele użytkownika jacuzzi ogrodowego. Dzięki powietrzu podwyższa się ciśnienie wody, jednocześnie przyczyniając się do dotlenienia skóry. Z kolei masaż powietrzny partneruje hydromasażowi. Do swojej pracy wykorzystuje malutkie bąbelki powietrzne. Nie jest to masaż mogący powodować lekki ból, wręcz przeciwnie – jest bardzo subtelny i powoduje natychmiastowe odprężenie.

JACUZZI OGRODOWE

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry