Wanny jacuzzi z hydromasażem

Choć wanna jacuzzi to stosunkowo nowe urządzenie na rynku, biorąc pod uwagę jego technologię, zdążyło się już spotkać z aprobatą milionów ludzi na całym świecie. Za co właściwie cenimy wanny z hydromasażem, a więc jacuzzi ogrodowe do zabudowy? Oprócz przyjemnego pobudzania zmysłów, będącego skutkiem masujących strumieni wody, wanna jacuzzi przyczynia się do rozluźnienia napiętych mięśni oraz poprawy krążenia. Niweluje bezsenność, bóle głowy i syndrom chronicznego zmęczenia, który jest już uważany za kolejną chorobę cywilizacyjną. Właśnie z tych powodów warto zainwestować w wanny z jacuzzi – będą one świetną alternatywą dla SPA, a więc miejsca, z którego nie można korzystać, kiedy tylko ma się ochotę. Wanna z hydromasażem na zewnątrz własnego domu to udogodnienie, jakie docenią Państwo od pierwszych chwil. Ponadto taka wanna – jacuzzi ogrodowe – wykazuje pomoc w leczeniu realnych stanów chorobowych: niektórych schorzeń kręgosłupa (związanych zwłaszcza z odcinkiem lędźwiowym) czy nadwyrężeń więzadeł. Odpowiedni hydromasaż należy jednak wcześniej ustalić z lekarzem prowadzącym terapię. Nie warto zwlekać – już teraz zaopatrzcie się Państwo w swoje prywatne SPA w postaci wanny jacuzzi. Cena jest adekwatna do najwyższej jakości produktu. 

Wanny SPA jacuzzi do ogrodu - Dom i Łazienka24

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Wanna z hydromasażem – dla kogo?

Duża wanna jacuzzi to świetna opcja dla osób aktywnych fizycznie. Sportowcy docenią ją przede wszystkim za działanie regeneracyjne po przebytych kontuzjach. Jacuzzi ogrodowe podgrzewane jest idealnym rozwiązaniem również dla osób objętych artretyzmem i stwardnieniem rozsianym. Urządzenie jest także bardzo popularne wśród kobiet w ciąży, ze względu na właściwości redukujące obrzęki nóg i bóle pleców.

A co powiecie Państwo na jacuzzi ogrodowe zimą? Pomyślcie: ciepłe masaże ogrzewające zmęczoną i zmarzniętą skórę… Biorąc pod uwagę fakt, iż jacuzzi ogrodowe – jak sama nazwa wskazuje – znajduje się na zewnątrz, temperatura wody powinna zostać podwyższona. Taki relaks po całym dniu pełnym najróżniejszych obowiązków jest nieporównywalny, zwłaszcza mając na uwadze srogą porę roku. Wanna z hydromasażem na zewnątrz z pewnością będzie często wykorzystywanym urządzeniem w sezonie jesienno-zimowym.

Rodzaje wanien SPA z jacuzzi

Istnieje wiele kształtów tej niezwykle popularnej wanny z hydromasażem. Najczęściej spotykane jest jacuzzi ogrodowe okrągłe, jednak chcąc zaopatrzyć się w jacuzzi na zewnątrz do zabudowy, warto postawić wówczas na formę kwadratu. Dowolność w wyborze kształtu nie jest jednak odosobniona; można także zdecydować się na jeden z trzech typów masażu: wodny, powietrzny lub wodno-powietrzny. Czym się charakteryzują? Masaż wodny, podobnie jak masaż wodno-powietrzny, wyzwala strumienie wody wytwarzane w dyszach znajdujących się w ścianach wanny, które mają ujście w ciele użytkownika jacuzzi ogrodowego. Dzięki powietrzu podwyższa się ciśnienie wody, jednocześnie przyczyniając się do dotlenienia skóry. Z kolei masaż powietrzny partneruje hydromasażowi. Do swojej pracy wykorzystuje malutkie bąbelki powietrzne. Nie jest to masaż mogący powodować lekki ból, wręcz przeciwnie – jest bardzo subtelny i powoduje natychmiastowe odprężenie.

Jeśli czujecie się Państwo przekonani co do wyboru wanny z hydromasażem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy wanny jacuzzi w korzystnych cenach, które są przystępne dla każdego. Razem stworzymy miejsce, które spełni wszystkie Państwa oczekiwania!