Ceramika

Promocje

Ceramika

Ceramika sanitarna ważny element w wystroju łazienki. Odpowiedni wybór ceramiki może zasadniczo wpłynąć na wizualny efekt dekoracyjny łazienki. Ceramika powinna być dopasowana stylem i kolorem do ścian i mebli łazienkowych. Dzięki temu otrzymujemy harmonijny wystój łazienki.

Ceramika sanitarna obejmuje elementy wyposażenia łazienki tradycyjnie w...

Ceramika sanitarna ważny element w wystroju łazienki. Odpowiedni wybór ceramiki może zasadniczo wpłynąć na wizualny efekt dekoracyjny łazienki. Ceramika powinna być dopasowana stylem i kolorem do ścian i mebli łazienkowych. Dzięki temu otrzymujemy harmonijny wystój łazienki.

Ceramika sanitarna obejmuje elementy wyposażenia łazienki tradycyjnie wykonywane z różnych rodzajów ceramiki. Ceramika to takie urządzenia jak: umywalka, miska podwieszana, kompakt wc, bidet, brodzik prysznicowy, wanna. Tradycyjnie wyposażenie wykonane jest z mieszaniny glin i uszlachetniaczy pokrytych szkliwem i utrwalonych w procesie wypalania.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne style ceramiki łazienkowej pozwalające na stworzenie wyjątkowego, eleganckiego i funkcjonalnego wnętrza łazienki. Najprostszym sposobem na powiększenie małej łazienki jest wykończenie jej materiałami o jasnych barwach, dotyczy to przede wszystkim ceramiki łazienkowej.

W kolekcjach ceramiki łazienkowej znajdują się umywalki, miski sedesowe, bidety, wanny tradycyjne i wolnostojące, brodziki prysznicowe. Dobrze dobrane elementy ceramiki sanitarnej podkreślają charakter wystroju łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ceramikę łazienkową nowoczesną i tradycyjną w różnych kształtach i wariantach wykończenia. Prosimy zapoznać się z różnymi terminami gwarancji, w zależności od producenta, na powłokę ceramiczną i pozostałe elementy ceramiki łazienkowej.

Więcej

Ceramika Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Kompakty WC

  Kompakty WC, podstawowy element ceramiki łazienkowej obok umywalki i wanny. Kompakt WC może być stojący lub podwieszany. Kształt kompaktu WC czy jest on bardziej owalny czy prostokątny oraz jego ogólny styl powinien być dopasowany do całości wyposażenia łazienki. W naszej ofercie znajdują się kompakty WC tradycyjne i nowoczesne zarówno stojące jak i podwieszane. Przy wyborze Komaktu WC należy też brać pod uwagę funkcjonalność i takie nowoczesne udogodnienia jak np. wolno opadająca deska.

 • Miski wiszące

  Miski sedesowe wiszące.

  Miski sedesowe wiszące posiadają wiele zalet. Wiszące miski sedesowe są praktyczne i funkcjonalne, umożliwiają łatwe sprzątanie podłogi w łazience. Ich kształty są estetyczne i zróżnicowane. Niezależnie czy Państwa łazienka będzie miała styl nowoczesny czy tradycyjny sedesowa miska wisząca o odpowiednim kształcie może podkreślić jej styl. Przy wyborze modelu należy kierować się wymiarami miski sedesowej, ogólnym stylem planowanej łazienki oraz zwrócić uwagę na detale takie jak wykończenie czy wolno opadającą deskę.

 • Umywalki

  Umywalki to podstawowy element ceramiki łazienkowej. Decyzja o rodzaju umywalki zależy nie tylko od ogólnego stylu planowanej łazienki. Przy wyborze tego elementu ceramiki łazienkowej trzeba zdecydować czy ma być to umywalka z postumentem czy bez (czy jest miejsce, jaki styl umywalki pasuje bardziej do naszej wymarzonej łazienki). W przypadku umywalek do montażu na blatach czy meblach łazienkowych warto zwrócić uwagę na głębokość jaką umywalka zajmie w naszej łazienkowej szafce. Znajdą Państwo u nas umywalki wiszące, umywalki z postumentem, umywalki z półpostumentem, umywalki meblowe do montażu na szafkach łazienkowych. 

  Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości umywalki Novoterm Kerra oraz armaturę innych producentów. Producent Novoterm Kerra to polski producent, którego projekty wyróżniają się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem. Różnorodne modele pozwalają na stworzenie zarówno nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego projektu wnętrza łazienki lub pokoju kąpielowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modeli umywalek Novoterm Kerra.

 • Bidety

  Bidety

  Bidet to przydatny i praktyczny element ceramiki łazienkowej. Bidety jak każdy z elementów łazienki podlegają wielu zmianom i modom. Można wybrać bidet o nowoczesnych kształtach, o klasycznych liniach lub nawet taki w stylu retro. Zwykle jest montowany obok sedesu więc powinien pochodzić z tej samej kolekcji, mamy wtedy gwarancję, że oba elementy łazienki będą pasowały do siebie. Przy wyborze bidetu jak i innych elementów wyposażenia łazienki należy brać pod uwagę ogólny styl tego wnętrza, rodzaj wykończenia, styl mebli łazienkowych ale również względy praktyczne takie jak rozmiar i rozplanowanie pomieszczenia. Warto też przed zakupem pomyśleć o wyborze baterii do bidetu tak aby i ona pasowała do całości wnętrza i możliwie funkcjonalna.

 • Zestawy misa WC + bidet
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów