Domowe sauny fińskie i kabiny infrared na podczerwień

Przestrzeń do relaksu niczym ze SPA i to we własnym domu? To możliwe! W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości gotowe sauny: fińskie oraz infrared (na podczerwień). To najlepsze rozwiązania umożliwiające korzystanie z dobrodziejstw profesjonalnej sauny niczym z gabinetu odnowy biologicznej i to o każdej porze! Dostępne w asortymencie sklepu Dom i Łazienka24 sauny fińskie oraz te na podczerwień do domu zostały wykonane z najlepszej jakości komponentów, co ma szczególne znaczenie dla użytkowania. Gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, a także długotrwałość. Proponowane wewnętrzne sauny fińskie i suche, niezależnie od rozmiaru, sprawdzą się w każdej domowej przestrzeni! Mamy je w cenach, które pozytywnie zaskakują.

Nowoczesne sauny domowe na podczerwień

Sauny infrared, nazywane również saunami suchymi, działają na podczerwień – ciepło wytwarzane jest za pomocą promienników, które emitują fale podczerwone. Te przenikają pod skórę, powodując wzrost temperatury. Jest to idealna opcja dla użytkowników, którzy nie przepadają za wysoką wilgocią sauny fińskiej. Dodatkową zaletą jest krótki czas nagrzewania, ponieważ trwa on zaledwie 20 minut.

W ofercie naszego sklepu znajdują się sauny suche 2- i 4-osobowe. Kabiny infrared na podczerwień są dostępne w wersji narożnej oraz prostokątnej. Każda z nich posiada wielokolorową lampę LED wraz z cyfrowym panelem z funkcją Bluetooth. Zainstalowane jonizatory powietrza zwalczają bakterie i oczyszczają powietrze. Panel kontrolny jest niezwykle prosty w obsłudze. Suche sauny domowe to również szybki montaż – zajmuje jedynie pół godziny!

Zalety i korzyści domowych saun infrared

Największym atutem suchych saun w domu jest ich szerokie zastosowanie w walce z dolegliwościami fizycznymi, takimi jak bóle mięśniowe, zaburzenia krążenia czy kontuzje. Nie potrzeba zatem udawać na rehabilitację do różnych placówek. W związku z tym, że sauny suche są niskotemperaturowe, można z nich korzystać, będąc ubranym (jest to szczególnie cenione przez sportowców). Nie ma też konieczności zamykania drzwi, więc osoby cierpiące na duszności lub klaustrofobię mogą spokojnie przebywać we wnętrzu. Korzystanie z sauny infrared w domu to również sposób na spalanie tkanki tłuszczowej. Jedna 30-minutowa sesja to nawet 100 spalonych kalorii!

Powodów, dla których warto wybrać kabiny infrared, jest naprawdę wiele. Suche sauny do domu są ergonomiczne i ekonomiczne, a przebywanie w nich oferuje wiele właściwości zdrowotnych. Ich montaż oraz obsługa są nieskomplikowane. Ceny zarówno jedno-, jak i kilkuosobowych saun infrared do domu w naszym sklepie to wydatek zaledwie kilku tysięcy! Warto zatem zainwestować w swój komfort, a ponadto posiadanie domowej sauny na podczerwień to nowy wymiar nowoczesności oraz luksusu.

Tradycyjne sauny fińskie do domu

Domowe sauny fińskie to nie tylko odprężający sposób spędzania czasu, ale także korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Stają się one coraz popularniejsze, a innowacyjne technologie pozwalają na dostosowanie temperatury, wilgotności oraz innych parametrów do własnych preferencji. Dostępne w naszym sklepie domowe sauny fińskie (nawet te 2-osobowe) są komfortowe oraz solidne dzięki wysokiej jakości drewna i kompaktowej budowie.

W naszej ofercie znajdą Państwo sauny domowe 4- lub 6-osobowe. Wyposażone są w wielokolorowe oświetlenie LED, które umożliwia koloroterapię, oraz dwie lampy sufitowe. Posiadamy sauny fińskie narożne i prostokątne. Mniejsze modele są oszklone wraz z drzwiami, a większe mają 3 szklane ściany. W przeciwieństwie do niskotemperaturowych saun z podczerwienią sauny domowe fińskie nagrzewane są za pomocą pieców wyłożonych kamieniami, które trzeba polewać wodą podczas sesji.

Zalety saun fińskich w domu

Korzystanie z domowej sauny fińskiej w zaciszu własnego domu ma wiele zalet. Oprócz relaksacji regularne wizyty mogą być pomocne w poprawie zdrowia i kondycji fizycznej. Wysokie temperatury korzystnie wpływają na skórę, mięśnie, a także stawy. Jeśli często się Państwo stresują, sesja w saunie fińskiej pomoże pozbyć się napięcia.

Nieważne, czy poszukują Państwo dwuosobowych saun infrared na podczerwień, czy też sześcioosobowych fińskich – Dom i Łazienka24 na pewno ma je w ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami!

Sauny domowe - fińskie suche, infrared - Dom i Łazienka24

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.