Kabiny prysznicowe pentagonalne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oryginalne kabiny prysznicowe pentagonalne. Są nie tylko bardzo atrakcyjne dla oka, ale też wysoce funkcjonalne. Dzięki temu, że przednia ściana kabiny jest delikatnie ścięta, szczególnie dobrze sprawdzą się one w wąskich łazienkach oraz w takich, które mają niewielką przestrzeń wejściową. Drzwi otwierane na zewnątrz to dodatkowy atut. Pentagonalne kabiny prysznicowe to znakomite rozwiązanie do każdego stylu wystroju łazienki.

Wysokojakościowe kabiny pentagonalne

Dostępne w naszym sklepie kabiny pentagonalne pochodzą od cenionych marek, a do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały. Hartowane szkło gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z prysznica, natomiast prosty układ ścianek sprawia, że dbanie o ich czystość jest wyjątkowo proste. Kabiny prysznicowe pentagonalne występują w różnych wymiarach, od mniejszych wariantów 80 × 80, do większych 100 × 100.

Pentagonalne kabiny prysznicowe do Waszej łazienki

Proces zamówienia pentagonalnej kabiny prysznicowej jest bezpośredni. Można go dokonać poprzez stronę internetową bądź telefonicznie. Po otrzymaniu płatności zajmujemy się dostawą. Jej koszt szacujemy na podstawie rozmiarów i ilości elementów. W razie pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kabiny prysznicowe pentagonalne - Dom i Łazienka24

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.