FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną
search
 • FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną
 • FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną
 • FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną
 • FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną
 • FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z umywalką czarną

FOKUS Szafka łazienkowa czarna 50cm z um. czarną

1 520,00 zł
Brutto

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość) 40,5 x 50 x 39 cm

Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość) 4 x 50 x 39 cm

Kolor szafki  czarny

Kolor umywalki czarny

Materiał umywalki dolomitowa

Typ / rozmiar Szafki pod umywalkę 50-59 cm

Sposób otwierania uchwyt

Ilość
Na zamówienie

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Wysoka jakość

Nowoczesna szafka łazienkowa wraz z czarną, dolomitową umywalką z serii FOKUS. Fronty i boki szafki zostały pokryte specjalną folią w czarnym kolorze.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Prezentowana seria FOKUS to nowoczesny design w prostej formie. Ergonomiczny uchwyt aluminiowy łączy w meblach nowoczesny akcent i klasyczną elegancję. Prostokątny kształt umywalek podkreśla wyraziste wzornictwo mebli. Meble z serii FOKUS wykonane są z płyty MDF pokrytej folią meblową wysokiej jakości oraz płyty melaminowanej dzięki którym meble łazienkowe mają podwyższoną odporność na wilgoć. Szafki zostały wyposażone w praktyczne półki oraz pakowne szuflady. Szeroki wachlarz kolorystyczny oraz rozmiarowy pozwala na dopasowanie mebli do każdej łazienki. W serii tej mają Państwo do wyboru jedno- oraz dwuszufladowe szafki pod umywalkę we wszystkich typowych szerokościach, regały, szafki wiszące, lustra, półki i inne. Zapewniamy, że wybrane meble będą długo służyły i cieszyły Państwa oczy.

Meble łazienkowe z serii FOKUS produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę o telefon 79 606 44 69. Doradzę pomogę wybrać produkt, który będzie idealnie spełniał Państwa oczekiwania pod względem rozwiązań technicznych, jakości, ceny jak i ograniczeń związanych wielkością pomieszczenia w którym ma być zamontowany.

 • Jednocześnie chciałem poinformować że możecie Państwo dokonać zakupu przez telefon.

 • Bardzo proszę o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktów.

 • Życzę miłych zakupów.

 • Gwarancja producenta 2 lata.

FKS-C-U50/39/3+Clever-500 czarna
Nowy